Přeskočit na obsah

O nás

Kuchyně a interiéry. To je obor, který nás baví již více než 20 let. Máme dlouholetou zkušenost s realizací kuchyní zn. Koryna.

​Naše kuchyňské studio v Karlíně nabízí kompletní servis – 3D návrhy, zaměření a realizace zakázek vč. dopravy a montáže. Zajistíme i technickou přípravu interiéru pro montáž nábytku a další stavební úpravy vašeho bytu. Při montáži zajistíme ekologickou likvidaci starých a nefunkčních spotřebičů stejně jako vaší staré kuchyňské linky. Dodání nových spotřebičů je samozřejmostí.

Zakládáme si na vysoké profesionalitě a proklientském přístupu, stejně jako na kvalitě dodávaných materiálů a souvisejících služeb.

V naší nabídce figuruje především sortiment německé výroby: Sachsenküchen, Rotpunkt a Nobilia. Pro nestandardní řešení doporučíme a zajistíme individuální výrobu kuchyně a nábytku na míru.

Návrhy kuchyní a interiérů vytváříme s ohledem na přání a možnosti zákazníka, poskytneme také naše doporučení týkající se jak designu, tak praktického rozmístění sestavy.

Používáme soubory cookies

Váš souhlas zajistí, aby vám náš web správně fungoval a zároveň se vám zobrazoval lépe cílený obsah. Kliknutím na „Přijmout“ umožníte tomuto webu, aby se přizpůsobil Vašim osobním preferencím a souhlasíte s využitím údajů pro marketingové účely.
View more
Přijmout
Odmítnout