Přeskočit na obsah

Kuchyně

Vyberte si: Kvalita a moderní trendy z Německa nebo kuchyně na míru

Každý rok vymýšlí kuchyňský průmysl nové trendy. Výrobce německých kuchyní ROTPUNKT ukazuje, jak chce tyto trendy ve svých kuchyních rozvíjet a realizovat. Klade velký důraz na zavedení novinek do svých kuchyňských linek. Návrh jednotlivých detailů a technologických prvků pak hovoří sám za sebe. Tato německá firma myslí také na životní prostředí a udržitelnou budoucnost a v souladu s touto filozofií kuchyně vyrábí.

Kuchyně ROTPUNKT

Dále spolupracujeme s německým výrobcem kuchyní Sachsenküchen, který si zakládá na kvalitě i moderních trendech. Tradice opřená o více než stoletou zkušenost v tomto oboru dosáhla na vítězství při udílení cen German Brand Award 2017 v kategorii Industry Excellence in Branding Kitchen.

Kuchyně Sachsenkuechen

Praktičnost i design. Nejen na tyto dva aspekty se zaměřuje výrobce kuchyní zn. Nobilia, jejíž tradice se začala psát roku 1945. Inteligentní kuchyně s dobrou cenovou dostupností.

Kuchyně NOBILIA

Individuální zakázková výroba

Pokud si nevyberete ze sortimentu našich německých partnerů, zajistíme vám individuální zakázkovou výrobu kuchyně na míru. V naší nabídce jsou tyto typy předních ploch:

Přední plochy bez povrchové úpravy

Přední plochy mořené a patinované

Patinované RAL povrchy a oleje

Používáme soubory cookies

Váš souhlas zajistí, aby vám náš web správně fungoval a zároveň se vám zobrazoval lépe cílený obsah. Kliknutím na „Přijmout“ umožníte tomuto webu, aby se přizpůsobil Vašim osobním preferencím a souhlasíte s využitím údajů pro marketingové účely.
View more
Přijmout
Odmítnout