Prvního pluku 12, Praha 8

+420 602 507 027 info@kuchynesafarikova.cz

Blog Posts

Kuchyň z masívu v odstínu čediče

Máte rádi venkovský styl zahalený do moderního designu? Pak vám tato klasická linka s jednoduchou sestavou skříní a kuchyňským ostrůvkem jistě padne do oka, už pro svůj netradiční odstín předních ploch.

Kuchyň z masívu v odstínu pastelové hlíny

I na první pohled obyčejná kuchyň může být skvostem vaší domácnosti. Dřevěné provedení předních ploch v kombinaci s bílou pracovní deskou z přírodního kamene, malý ostrůvek, sestava skříní se spotřebiči a moderní kousek je na světě!

Přední plochy v kovových odstínech

Pokud se řídíte nejnovějšími trendy nejen v šatníku, ale i v interiéru, pak si určitě na seznam zapište kovové barvy předních ploch nábytku, které jsou aktuálně in! Aby celek dělal dobrý dojem po léta, doporučujeme kombinaci s přírodním, nejlépe masívním provedením.

Moderní kuchyň v industriálním prostoru

Bílá kuchyň ve vysokém lesku je symbolem čistoty i elegance a hodí se takřka kamkoliv. Takže pokud jste milovníci industriálního stylu, ani tady klasickým bílým provedením nešlápnete vedle.  

Kuchyňský ostrůvek s barovým pultem

Kuchyňský ostrůvek může sloužit jako varné centrum, ale zároveň i jako místo, kde se pohodlně nasnídáte, naobědváte i navečeříte. Nebo odsud můžete alespoň pohledem pomáhat kuchaři.

Moderní kuchyň s poloostrůvkem

Jednobarevné provedení dodává kuchyni vzdušnost a jednoduchost, částečně uzavřený kuchyňský ostrůvek s úložnými policemi společně se světle šedou barvou, která částečně imituje beton, navíc podtrhují její moderní styl.

Originální pracovní deska

Čisté a jednoduché linie oživené originální pracovní deskou dodají vaší kuchyni šmrnc a nadčasovost navěky.

Šuplík s velkým úložným prostorem

Už žádné tápání, ve kterém šuplíku kterou vařečku máte. S širokým šuplíkem získáte dostatek úložného prostoru pro všechno vaše kuchařské náčiní, od příborů přes lis na česnek, otvírák na konzervy, vařečky až po váleček, pečící papír i potravinovou folii.

Zaujměte neobvyklou barvou

Odvážné barevné provedení předních ploch? Proč ne? Barva červeného tulipánu určitě zaujme na první pohled každou návštěvu.

Moderní kuchyň z dubového masivu

Sestava úložných skříní s kuchyňským ostrůvkem je trendem poslední doby a své místo si najde i v menších prostorech.