Prvního pluku 12, Praha 8

+420 602 507 027

Electrolux ComfortLift®: myčka nádobí pro vaše větší pohodlí

Electrolux letos na konci ledna uvedl na trh nové myčky nádobí se systémem ComfortLift®, který je první svého druhu. Je to další krok vpřed k pohodlnějšímu mytí nádobí.

Tento propracovaný systém, pomocí něhož můžete spodní koš jednoduše zvednout nahoru směrem k sobě, vám zajistí jednodušší přístup k vašemu nádobí. Drážky ComfortRails zase hladce zasouvají koš zpět do myčky a šetrně ho zastaví, aniž by nádobí při zasunutí dělalo rámus.

S tímto mechanismem jsou k dispozici tři modely myček řady RealLife®, které zajišťují 57% úsporu vody.

Mají o 25% větší kapacitu než běžné myčky nádobí. Pojmou až 15 jídelních sad, takže velká hostina už pro vás nebude noční můrou. Kromě prostoru na objemné hrnce nebo pánve se najde místo dokonce i na pečící plech, který se dá uložit místo příborníku v horním koši.

Speciální péče o sklenice: tu obstarávají podpěrky SoftSpikes® a držáčky SoftGrips®, se kterými už se nebudete muset bát, že se vaše skleničky během mytí poškrábou, nebo dokonce rozbijí. Extra součástí je i koš na toto křehké nádobí, který si v myčce můžete uzpůsobit podle prostoru, nebo ho nemusíte použít vůbec. Pojme až 8 sklenic.

Chcete mít přehled, kolik času zbývá do konce programu? S optickou signalizací, která barevně promítá čas na podlahu, ho vždy budete mít. Odložený start mytí je samozřejmostí.

Myčky se také pyšní invertorovým motorem, na který firma Electrolux poskytuje záruku 10 let.

Ceny z akčního letáku platí do odvolání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *